Vestigingen 2017-09-26T09:14:13+00:00

Vestigingen

Amersfoort

Baak van Bruinisse 1
3826 GB Amersfoort
088-2999635
laakboerderij@bzzzonder.nl

Bzzzonder De Vathorst
(Kinderbelevingscentrum)
Caraïben 6
3829 BZ Amersfoort
088-2999608
kbcdevathorst@bzzzonder.nl

Bzzzonder Dorrestein
Dorresteinseweg 7
3817 GA Amersfoort
06-22777082
dorrestein@bzzzonder.nl

Bzzzonder Veencampus
Laakboulevard 410/412
3825 KL Amersfoort
06-31777395
veencampus@bzzzonder.nl

Bzzzonder Vermeerkwartier
Gasthuislaan 70 (locatie CJVV)
3817 EP Amersfoort
088-2999631
vermeerkwartier@bzzzonder.nl

Bzzzonder Hart van Vathorst
Angelinapolder 9
3825 LX Amersfoort
033-2030449
hartvanvathorst@bzzzonder.nl

Barneveld

Bzzzonder Veller
Ds. E. Fransenlaan 1
3772 TX Barneveld
06-12454377
veller@bzzzonder.nl

Ede

Bzzzonder Aan de Bosrand
Otterloseweg 18-A
6718 ZM Ede
06-12447577
06-12450848
aandebosrand@bzzzonder.nl

Ermelo

Bzzzonder Ermelo Zuid
De la Reystraat 134
3851 BL, ERMELO
06-26258939
ermelozuid@bzzzonder.nl

Hoogeveen

Bzzzonder Hoogeveen
Donau 5-11
7908 HA Hoogeveen
088-29996039
hoogeveen@bzzzonder.nl

Hoogeveen

Bzzzonder Hoogeveen Zuid
Beukemastraat 44
7906 AN Hoogeveen
06-82004848
hoogeveenzuid@bzzzonder.nl

Spakenburg

Bzzzonder Spakenburg ’t Dorp
Idenburgstraat 9
3752 AN Bunschoten-Spakenburg
0686839977
spakenburgtdorp@bzzzonder.nl

Nieuwleusen

Bzzzonder Het Kompas
Petersweg 2
7711 GC, Nieuwleusen
06-86883236
nieuwleusen@bzzzonder.nl

Bzzzonder locatie De Wegwijzer
Meidoornstraat 10
7711 KV, Nieuwleusen
06-86803248
nieuwleusen@bzzzonder.nl

Bzzzonder locatie De Zaaier
Zandspeur 11
7711 HE, Nieuwleusen
06-46839281
nieuwleusen@bzzzonder.nl

Nijkerk

Bzzzonder Corlaer
Van Siburgstraat 18
3863 HW, Nijkerk
088-2999600
nijkerk@bzzzonder.nl

Bzzzonder De Brink
Brink 43-a
3861 VA, Nijkerk
06-12757046
nijkerk@bzzzonder.nl

Bzzzonder De Hoeksteen
Zandoogje 1
3863 HS, Nijkerk
06-20791363
nijkerk@bzzzonder.nl

Bzzzonder Paasbos
Bizetlaan 2
3862 GR Nijkerk
06-86898401
nijkerk@bzzzonder.nl

Bzzzonder ’t WoudBarneveldseweg 182
3862 PD, Nijkerk
06-86893011
woud@bzzzonder.nl